“Ilm-fan va innovatsiyalar rivojida xalqaro hamkorlik masalalari” mavzusidagi ilmiy-amaliy uchrashuv o‘tkazildi
06.02.2025 363
Bugun O‘zLiDeP Siyosiy Kengashi Ijroiya qo‘mitasi tashabbusi bilan “Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti” milliy tadqiqot universitetida “Ilm-fan va innovatsiyalar rivojida xalqaro hamkorlik masalalari” mavzusida ilmiy-amaliy uchrashuv bo‘lib o‘tdi.

Scientific-Practical Meeting on “International Cooperation in the Development of Science and Innovation” held
06.02.2025 447
Today, on the initiative of the Executive Committee of the UzLiDeP Political Council, a scientific-practical meeting on “International Cooperation in the Development of Science and Innovation” was held at the Tashkent Institute of Irrigation and Agricultural Mechanization Engineers National Research University.