Пайшанба 20-август 2026-йил
O’zLiDeP томонидан амалга оширилаётган “Халқ билан бирга” умуммиллий дастури доирасида “Бизнес клуб” лойиҳаси ишга туширилади.
Мазкур лойиҳа доирасида тадбиркорлар ва бизнес вакиллари билан мунтазам учрашувлар ўтказилиб, соҳадаги муаммолар ва таклифлар муҳокама қилинади.
Бизнес клубнинг илк учрашувида тадбиркорларнинг, жумладан ташқи рекламани жойлаштириши билан боғлиқ муаммолари муҳокама қилинади.
Муҳокамалар натижасида, тадбиркорларнинг муаммоларига амалий ечимлар топиш бўйича қонунчиликни такомиллаштиришга оид таклифлар ишлаб чиқилади.
Манзил: O’zLiDeP биноси
Сана: 2026 йил 4 май
Вақт: 10:00
Рўйхатдан ўтиш учун: @onlayn_murojaat_uzlidep
Таклиф ва муаммолар учун: @TadbirkorlarBilanUchrashuv_bot
Сизларнинг таклиф ва ташаббусларингиз тадбиркорлик муҳитини яхшилаш ва янги имкониятлар яратишда муҳим аҳамиятга эга.
Барча манфаатдор тадбиркорларни O’zLiDePнинг “Бизнес клуб” лойиҳасида фаол иштирок этиш ва ташаббускор бўлишга чақирамиз!

“Business Club” project to be launched
The “Business Club” project will launch as part of the nationwide “Together with the People” program implemented by UzLiDeP.
Regular meetings with entrepreneurs and business representatives will be held as part of this project to discuss problems and proposals in the field.
At the first meeting of the Business Club, problems faced by entrepreneurs, including those related to outdoor advertising placement, will be discussed.
Based on the discussions, proposals will be developed to improve legislation and find practical solutions to entrepreneurs’ problems.
Address: UzLiDeP building
Date: May 4, 2026
Time: 10:00
For registration: @onlayn_murojaat_uzlidep
For proposals and problems: @TadbirkorlarBilanUchrashuv_bot
Your proposals and initiatives are important for improving the business environment and creating new opportunities.
We call on all interested entrepreneurs to participate actively and show initiative in UzLiDeP’s “Business Club” project!