Пайшанба 20-август 2026-йил
O’zLiDeP томонидан амалга оширилаётган “Халқ билан бирга” умуммиллий дастури доирасида “Бизнес клуб” лойиҳаси ишга туширилади.
Мазкур лойиҳа доирасида тадбиркорлар ва бизнес вакиллари билан мунтазам учрашувлар ўтказилиб, соҳадаги муаммолар ва таклифлар муҳокама қилинади.
Бизнес клубнинг илк учрашувида тадбиркорларнинг, жумладан ташқи рекламани жойлаштириши билан боғлиқ муаммолари муҳокама қилинади.
Муҳокамалар натижасида, тадбиркорларнинг муаммоларига амалий ечимлар топиш бўйича қонунчиликни такомиллаштиришга оид таклифлар ишлаб чиқилади.
Манзил: O’zLiDeP биноси
Сана: 2026 йил 4 май
Вақт: 10:00
Рўйхатдан ўтиш учун: @onlayn_murojaat_uzlidep
Таклиф ва муаммолар учун: @TadbirkorlarBilanUchrashuv_bot
Сизларнинг таклиф ва ташаббусларингиз тадбиркорлик муҳитини яхшилаш ва янги имкониятлар яратишда муҳим аҳамиятга эга.
Барча манфаатдор тадбиркорларни O’zLiDePнинг “Бизнес клуб” лойиҳасида фаол иштирок этиш ва ташаббускор бўлишга чақирамиз!

Четверг 20-августа 2026-год
​В рамках общенациональной программы «Вместе с народом», реализуемой УзЛиДеП, запускается проект «Бизнес-клуб».
​В рамках данного проекта для обсуждения актуальных проблем и предложений в этой сфере будут проводиться регулярные встречи с предпринимателями и представителями бизнес-сообщества.
​На первой встрече Бизнес-клуба будут рассмотрены проблемы предпринимателей, в том числе связанные с размещением наружной рекламы.
​По итогам обсуждений будут разработаны предложения по совершенствованию законодательства, направленные на практическое решение вопросов, волнующих бизнес-сообщество.
​Адрес: Здание УзЛиДеП
​Дата: 4 мая 2026 года
​Время: 10:00
​Для регистрации: @onlayn_murojaat_uzlidep
​Для предложений и жалоб: @TadbirkorlarBilanUchrashuv_bot
​Ваши предложения и инициативы играют важную роль в улучшении деловой среды и создании новых возможностей.
​Призываем всех заинтересованных предпринимателей принять активное участие в проекте УзЛиДеП «Бизнес-клуб» и проявить инициативу!